Virtuvinis kombainas Gorenje MMC1000RLR
Gamintojas: GORENJE
PDN388447
Gorenje Kitchen machine MMC1000RLR Number of speeds 7 1000 W Bowl capacity 4.5 L Meat mincer Stainless Steel/Red
MPN:
Smulkiau
Kiekis
Aprašymas
MPN: MMC1000RLR
Gross depth (mm): 430.00 mm
Gross height (mm): 302.00 mm
Gross weight: 10.60 kg
Gross width (mm): 422.00 mm
Net weight: 9.30 kg
Packing quantity: 1.00 dalių
Paper/Pasteboard: 1000.00 g
Plastic (No PET): 300.00 g
Tare weight (kg): 1.30 kg
Volume (m3): 0.05 m³
WEEE tax: Yes
WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
Ferrous metals: 123.00 g
Wooden: 840.00 g
Gaminio spalva: Stainless Steel/Red
Gamintojo prekės modelio pavadinimas: MMC1000RLR
Gamintojo prekės serija: Kitchen machine
Galingumas: 1000 W