Žymos
Per šią e-parduotuvę užsakiau savo tėvams skalbyklę. Paslauga likau labai patenkinta: žema kaina, greitas pristatymas (kitą dieną po užsakymo tėvai jau gavo), paslaugus aptarnavimas (paskambinau duotu telefonu dėl pratęstos garantijos, buvo maloniai atsakyta į visus pateiktus klausimus). Jokių nusiskundimų neturiu, visiems rekomenduoju!
Beata
2015-11-04 08:27:43
Pirmą kartą naudojausi šios įmonės paslaugomis, likau labai patenkinta, viskas greitai ir operatyviai. Ačiū Jums, sekmės prekyboje.
Jolanta
2016-05-05 09:42:36
Prekiu kaina pati patrauklausia, netgi pristatymo data ir laika pavyko suderinti pagal pageidavima :) rekomenduoju sita imone
Justina
2017-01-08 21:15:10