Žymos
Technoauros vadybininko Martyno aptarnavimas labai puikus, mandagus. Čia įsigijau daiktą, kurio labai norėjau ir gana man palankia kaina. Rekomeduosiu Jūsų įmonę ir savo draugams. Ačiū ir šiltų, saldžių Jums švenčių!
Regina
2015-12-16 09:14:06
Keletą kartų pirkau lauko duris. Pristatymo ir prekės kaina palyginus su kitomis svetainėmis pati prieinamiausia.Geras aptarnavimas.Ačiū
Sigitas
2017-05-23 17:36:31
Esu maloniai nustebintas Technoaura siūlomų šaldiklių asortimento gausa, geromis kainomis, operatyviu ir profesonaliu konsultavimu bei neprikaištingu aptarnavimu. Šaldiklį gavau tiksliai kaip ir žadėjo. Ačiū Technoaurai ir jos vadybininkui Martynui ! :)
Albinas Klimas
2015-11-04 17:15:48