Virtuvinis kombainas Gorenje MMC1000SCB
Gamintojas: GORENJE
PDN484644
Gorenje | Kitchen Machine | MMC1000SCB | 1000 W | Number of speeds 12 | Bowl capacity 6 L
MPN: MMC1000SCB
Gross
Smulkiau
Kiekis
Aprašymas
MPN: MMC1000SCB
Gross depth (mm): 303.00 mm
Gross height (mm): 395.00 mm
Gross weight: 6.80 kg
Gross width (mm): 625.00 mm
Net weight: 5.50 kg
Packing quantity: 1.00 dalių
Paper/Pasteboard: 1100.00 g
Plastic (No PET): 200.00 g
Tare weight (kg): 1.30 kg
Volume (m3): 0.07 m³
WEEE tax: Yes
Producer: Gorenje
WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
Palette Qty: 12 dalių
Galingumas: 1000 W