Žymos
Auksta aptarnavimo kokybe. Patraukli kaina. Radau visai netiketai per google ir likau patenkinta. Patikima parduotuve. Jau rekomendavau kitiems ir dar butinai rekomenduosiu. Aciu :)
Raimonda
2015-07-27 08:46:07
Pirkau šaldiklį, atvežė antrą dieną nuo pirkimo. Atvežimas ir užnešimas nieko nekainavo (čia tokia akcija tai prekei buvo). Šaldiklio kaina buvo pigiausia nei kitur. Viskas operatyvu. Rekomenduoju.
Jolanta
2015-08-14 08:19:49
Įmonė nekelianti abejonių.darbas operatyvus ir be priekaištų
Nikolajus
2015-12-17 17:52:52