Žymos
Aš iš šio UAB pirkau jau dvi prekes.Likau patenkinta. Ačiū už greitą prekių pristatymą.
Dava
2016-10-09 15:36:55
Prisijungiu prie palankių komentarų. Pirkau šaldytuvą už puikia kainą, pristatė kaip sutarta, ko daugiau norėti.. +10.
Eitvydas
2015-06-15 13:56:40
Nežiūrėkim į veidą rustu pardavėjo, o aptarnavimas ir konsultacija labai patenkintas, visa buitine technika perku tik toje parduotuvėje. Per šventes ir pasipuošia šventiškai.
Svajūnas
2018-11-13 19:28:00