Polikarbonatas šiltnamiams 4mm, 0,55kg/m2

1695

Tvirtas ir kokybiškas 4mm polikarbonatas gaminamas Europos rinkai. Šiltnamio dangai naudojamas 4mm kanalinis

Smulkiau

55,00 €

Pristatymas per 10 darbo dienų: 0,00 €

Kiekis

Aprašymas

Tvirtas ir kokybiškas 4mm polikarbonatas gaminamas Europos rinkai. Šiltnamio dangai naudojamas 4mm kanalinis polikarbonatas garantuoja ypatingą gaminio patvarumą (atsparus smūgiams, krušai) bei išskirtines termoizoliacinės savybes (1,65 karto geriau sulaiko šilumą nei to paties storio stiklas), pasižymi optiniu skaidrumu (praleidžia 82 % saulės šviesos) bei gebėjimu skaidyti ultravioletinius saulės spindulius, o nuo šilumos jis nei lydosi, nei keičia formą (yra atsparus esant temperatūrai nuo -40°C iki +120°C) .Augalai, auginami tokiame šiltnamyje, bus apsaugoti tiek nuo šalnų (iki -5C) tiek nuo žalingo tiesioginio saulės poveikio, o tolygus šilumos pasiskirstymas šiltnamyje pagreitins jų vystymąsi bei padidins derlingumą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu

pavedimas pagal išankstinę sąskaitą

Grynais arba kortele kurjeriui

mokama pristatymo metu dpd kurjeriui

Inbank lizingas

mažos palūkanos, skaičiuoklę rasite prie kiekvieno produkto


Atsiliepimai

Na puiku tiesiog, neturiu priekaištų : kainos geriausios rinkoje, dar padarė Martynas nuolaidą didesniam kiekiui, pristatymas pagal grafiką, pirkau stambios butinės technikos už ~ 2000 EUR, o avanso reikėjo tik 20 EUR (!). Sumokėjau kurjeriui grynais po pristatymo. Kurjeris atvežė iki pat durų su palečių keltuvu. Super !

Dainius_Kaunas
2015-12-03 17:43:02

Gaila, kad nežinojau, jog jie ir dušo kabinas pardavinėja...

Renata
2016-09-18 00:06:42

Ziurejome saldytuva ir parduotuvese, ir internete.Netiketai, pirma karta, radau sia internetine parduotuve.Surizikavome uzsakyti, nes kaina buvo pati maziausia. Nustebome.Iskart susisieke su mumis, preke pristate per pora dienu.Saldytuvas be pazeidimu, toks, koki ir ieskojome. Planuojame keistis virykle, tai pirksime tik sioje parduotuveje. Rekomenduoju! Sekmes komandai ir, tikiuosi, "nesugesite" :)

Vaida
2015-09-30 18:54:05