Oro sausintuvas Woods WDD90

Gamintojas: Woods

299,00 €

Pristatymas per 2-3 darbo dienas: 0,00 €

Kiekis

Aprašymas

Wood's - tai Švedijos kompanija specializuojanti patalpų klimato gerinimo įrangos srityje. Jau daugiau nei 60 metų gaminama Wood's produkcija yra žinoma dėl savo aukštos kokybės, patikimumo, efektyvumo ir žemiausių įmanomų elektros energijos sąnaudų.

 

Techniniai parametrai:

  • Maksimaliai patalpoms iki - 60 m2; *
  • Oro sausinimo našumas - 8 L/parą (esant bet kokiai patalpos temperatūrai sausintuvo darbiniame diapazone);
  • Oro srautas - 90/145/180 m3/h;
  • Elektros energijos sąnaudos - nuo 0,33 kW tylaus oro sausinimo režimu, iki 0,65 kW - maksimaliu, drabužių džiovinimo režimu;
  • Vandens bakelio talpa - 2 litrai;
  • Darbinis temperatūros diapazonas - nuo +1 iki +370C;
  • Triukšmo lygis - 36 dB tylaus oro sausinimo režimu, iki 49 db - maksimaliu, drabužių džiovinimo režimu;
  • Automatinis pageidaujamo drėgmės lygio palaikymas - Yra;
  • Laikmatis - Yra;
  • Oro jonizavimas - Yra;
  • Automatinė oro srauto krypties kontrolė - Yra;
  • Įtampa - 220-240V / 50Hz;
  • Išmatavimai - 358 x 213 x 537 mm;
  • Svoris - 6,5 kg (įprasti kompresoriniai drėgmės surinkėjai sveria nuo 10 kg.);

28 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu

pavedimas pagal išankstinę sąskaitą

Grynais arba kortele kurjeriui

mokama pristatymo metu dpd kurjeriui

Inbank lizingas

mažos palūkanos, skaičiuoklę rasite prie kiekvieno produkto


Atsiliepimai

Puikus ir greitas aptarnavimas.prekė buvo pristatyta laiku ir kokybiska.padarė nuolaida, suteikė garantija.patikima imone.2016-03-01

Danguolė
2016-03-01 10:58:29

Įmonė nekelianti abejonių.darbas operatyvus ir be priekaištų

Nikolajus
2015-12-17 17:52:52

Šioje parduotuvėje pirkau šaldytuvą. Vadybininkas pasiūlė ir kitus įmanomus variantus. Prekę gavau po dviejų dienų. Pardavimu esu patenkinta. Prekės kaina buvo žemesnė negu paprastoje parduotuvėje net pridėjus atvežimą ir užnešimą. Ačiū. Šiek tiek nustebino pristatymo tarnybos kurjeris, pranešęs, kad jau laukia kieme. Pasak jo, dabartinės taisyklės nereikalauja paskambinti iš anksto. Tai sukėlė šiokių tokių rūpesčių. Gal verta peržiūrėti taisykles?

Rasa
2016-02-29 10:20:53