G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz
Gamintojas: G.Skill
PDN453994
G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz | G.Skill
MPN: F5-5600S4040A16GX2-RS
Smulkiau
Kiekis
Aprašymas
MPN: F5-5600S4040A16GX2-RS
Gross depth (mm): 160.00 mm
Gross height (mm): 15.00 mm
Gross weight: 0.06 kg
Gross width (mm): 140.00 mm