Žymos
Ypač greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Geros kainos, malonus bendravimas, puikios prekės, labai Ačiū. Rekomenduoju!
Mindaugas
2016-02-11 22:20:18
Prieš porą metų "Technoauroje" pirkau skalbyklę, o šiandien- šaldytuvą. Dėkoju Martynui už profesionalų darbą ir kitiems pirkėjams rekomenduoju- tai patikima įmonė.
Sigutė
2015-08-31 21:44:18
Greita, pigu, patikima!
Erika
2016-08-19 18:07:40