Epiliatorius Philips BRE255/00 Satinelle Essential
Gamintojas: Philips
PDN288734
Philips Epilator BRE255/00 Satinelle Essential Number of power levels 2 White/Pink
MPN: BRE255/00
Gross depth
Smulkiau
Kiekis
Aprašymas
MPN: BRE255/00
Gross depth (mm): 61 mm
Gross height (mm): 187 mm
Gross weight: 0.338 kg
Gross width (mm): 180 mm
Net weight: 0.138 kg
Packing quantity: 4 dalių
Tare weight (kg): 0.2 kg
Volume (m3): 0.00205326 m³
WEEE tax: Yes
WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard: 200 g
TI weight (kg): 0.04 kg
Classification of battery: CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery: CL127:KT:2016-12-09
Type of battery: Accumulator
PET: 1 g
Plastic (No PET): 2 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas: BRE255/00 Satinelle Essential
Gamintojo prekės serija: Epilator
Tipas: Corded
Gaminio spalva: White/Pink
Ergonomška rankena: Yes
Jautrių vietų gaubtelis: Yes
Dėklas: Travel pouch
Valymo šepetys: Yes
Priedai pridėti: Cleaning brush, Pouch, Sensitive area cap, Massage cap
Galingumo lygių skaičius: 2
Maitinimo šaltinis: Mains
Gross depth master carton: 195 mm
Gross width master carton: 255 mm
Gross height master carton: 193 mm
Net weight master carton: 1.352 kg
Tare weight master carton: 0.163 kg
Kitos savybės: Washable epilation head; Opti-light
Pridėtų priedų skaičius: 3
Įtampa: 15 V