Vandens šildytuvas ANDRIS ELITE 30/5 virš kriauklės

Gamintojas: Ariston (Italija)

Description Gamintojas: ARISTON THERMO (Italija)
Tūris, l: 30
Galia, KW: 1,5
Matmenys,

Smulkiau

210,00 €

Pristatymas per 2-3 darbo dienas: 14,00 €

Kiekis

Charakteristikos

Boilerio tūris 30 litrų
Boilerio tipas Elektrinis ( standartinis )

Aprašymas

Description Gamintojas: ARISTON THERMO (Italija)
Tūris, l: 30
Galia, KW: 1,5
Matmenys, mm: 446x446x406
Sušildymo laikas 450C: 70min
Nuostoliai kWh/24h: 0,61
Energetinio efektyvumo klasė: A

Garantija talpai- 7 metai, elektrinėms dalims - 2 metai

Montavimas virš kriauklės

Ariston ANDRIS ELITE - tai naujo dizaino kompaktiški 10, 15 arba 30 litrų talpos elektriniai vandens šildytuvai, montuojami po arba virš kriauklės.

Ypač tanki poliuretano termoizoliacija užtikrina minimalius šilumos nuostolius. Andris vandens šildytuvai valdomi nauju termostatu, leidžiančiu tiksliai nustatyti ir reguliuoti vandens temperatūrą.

ANDRIS ELITE vandens šildytuvų privalumai:

ABS saugumo paketas
Išskirtinis itališkas dizainas
Išmanus intuityvus ekranas su temperatūros LED indikatoriais
Elektroninis termostatas – tikslus temperatūros nustatymas
BOOST funkcija – greitesniam karšto vandens paruošimui
ECO EVO funkcija leidžia sumažinti energijos sąnaudas *
Varinis kaitinimo elementas
AndrisElite vidinis bakelis padengtas specialia titano emale, užtikrinančia ilgaamžiškumą ir antikorozinį efektą.
Naujos konstrukcijos flanšas minimalizuoja pratekėjimo galimybę ir palengvina techninę priežiūrą.

ECO EVO - Tai iki 15% energijos leidžianti sutaupyti moderni „savaiminio mokymosi“ ECO EVO įranga, naudojanti CoreTech® technologiją. Tai naujas Ariston elektroninis termostatas, produktas, autonomiškai valdantis vandens temperatūrą ir prisimenantis vartotojo įpročius (vandens vartojimo kiekius ir periodus). Energija taupoma maksimaliai, o komfortas išlieka. Preciziškai reguliuojama ir nustatoma vandens temperatūra.

ECO EVO visuomet palaiko minimalią temperatūrą (45°C), kad garantuotų reikiamą karšto vandens kiekį, net ir netikėtai padidėjus poreikiui.

ABS saugumo paketas - ABS paketą sudaro grupė sistemų, suteikiančių maksimalų saugumą tiek vartotojui, tiek produktui. ABS yra absoliutaus saugumo paketas:

Aktyvi elektroninio saugumo sistema- kiekvieno šildymo ciklo pabaigoje prietaisas išjungiamas iš tinklo
Apsaugos nuo perkaitimo sistema-sugedus termostatui, šildytuvas nustoja veikti ir taip išvengiama, kad vanduo neįkaistų iki 100°C temperatūros.
Apsaugos nuo legionelių sistema-naujieji Ariston produktai su ABS paketu turi automatinę apsaugos nuo legionelių sistemą. Jei vanduo šildytuve nepasiekia 65° C temperatūros 30 dienų iš eilės, funkcija automatiškai aktyvuojama, pakaitinant vandenį daugiau nei 65 laipsnių pagal Celsijaus skalę. Šioje temperatūroje legionelės bakterija žūva.
Apsauga nuo užšalimo- jei šildytuvas įjungtas į tinklą, šildymo elementas automatiškai aktyvuojamas, kai vandens temperatūra nukrinta iki 5°C. Taip vanduo neužšąla prietaiso viduje. Sugedus prietaisui ar komponentui, atitinkamas gedimo kodas atsiranda prietaiso ekrane. Tai palengvina ir pagreitina prietaiso remontą. Prietaisas nesuges dėl vandens trūkumo, nes sistema neleidžia įjungti prietaiso, kai jame nėra vandens.

Kitos prekės

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu

pavedimas pagal išankstinę sąskaitą

Grynais arba kortele kurjeriui

mokama pristatymo metu dpd kurjeriui

Inbank lizingas

mažos palūkanos, skaičiuoklę rasite prie kiekvieno produkto


Atsiliepimai

Čia suradau man reikalingą prekę mažiausia kaina. Greitas pristatymas, puikus bendravimas. Ačiū.

Valerija Šteimantienė
2016-03-31 16:42:49

Į šią internetinę parduotuvę atkreipiau dėmesį dėl mažesnės, lyginant su kitais kitomis parduotuvėmis, ieškomos prekės (skalbyklė) kainos. Kadangi ši parduotuvė man asmeniškai buvo mažiau žinoma, tai, prisipažįstu, nerimavau dėl paties užsakymo vykdymo. Nusprendžiau iš pradžių paskambinti. Gavus iš vadybininko Martyno aiškius ir greitus atsakymus (tas, beje, dažnai nepavyksta, skambinant internetinių parduotuvių nurodytais telefonų numeriais), nusprendžiau prekę įsigyti čia. Ir nenusivyliau. Prekė buvo pristatyta greitai ir laiku, kaip ir buvo sutarta, o iškilę klausimai dėl įsigytos prekės papildomų garantijų irgi buvo operatyviai išspręsti.

vaidas
2017-08-11 09:09:34

Sekmadienį nusiunčiau užklausimą, o pirmadienį 9.13 gavau išankstinę sąskaitėlę su pažadu, kad pristatys trečiadienį, sumokėjau. Siuntinį pristatė trečiadienį, kaip ir žadėjo :) Pirkau Beko skalbimo mašiną, kainą buvo pigiausia iš visų elektroninių parduotuvių, net 36 eurai pigiau nei antroje vietoje pagal pigumą. Taip ir toliau Technoaura, manau dar teks bendradarbiauti :) Tikrai rekomenduoju!

Aurimas
2015-07-24 09:37:24