KategorijosTechnika perdirbimuiIš priekio pakraunama skalbyklė su džiovinimu AEG L8WBC61SC

Gamintojas: AEG
PRISTATOME JŪSŲ KASDIENIŲ RŪBŲ SAUGOTOJĄ. AEG 8000 serijos skalbyklė-džiovyklė L8WBC61SC su technologija „ÖKOMix“ pasižymi unikalia išankstinio skalbimo priemonių sumaišymo techn

Smulkiau


655

Pristatymas: 12 €

Sandėlyje: turime


Jei prekei gamintojas taiko 2 metų garantiją ir jūs, pageidaujate pratęstos garantijos 1 metams
Tai iš viso būtų 3 metai garantija (2 m. + 1 m.)
ir t.t.

Įprastinis planas (sugedusių detalių keitimas, prekės taisymas, stambiagabaritinių prekių taisymas kliento namuose arba jų gabenimas į taisyklą ir atgal, konsultavimas bei gedimų registravimas nemokamu telefonu, prekės keitimas, jei jos pataisyti neįmanoma )

Pratęsta garantija 1 metams: 65.5
Pratęsta garantija 2 metams: 98.25
Pratęsta garantija 3 metams: 131
Pratęsta garantija 4 metams: 163.75
Pratęsta garantija 5 metams: 196.5

Keitimo planas - tai, planas, kurio galiojimo metu sugedus prekei, ji bus neremontuojama, o keičiama nauja (tokia pačia arba analogiška).

Pratęsta garantija 1 metams: 131
Pratęsta garantija 2 metams: 163.75
Pratęsta garantija 3 metams: 196.5
Pratęsta garantija 4 metams: 229.25
Pratęsta garantija 5 metams: 262

Garantija Plius Praplėsto garantinio aptarnavimo plano taisyklės numato sugedusios prekės keitimą, jei prekė sugedo dėl dūžių, vandens, ugnies, smėlio, purvo poveikio arba kito netyčinio poveikio. Šis planas įsigalioja nuo prekės pirkimo dienos ir galioja iki Jūsų pasirinkto laikotarpio pabaigos (1 arba 2 metus).

Garantija Plius 1 metams: 117.9
Garantija Plius 2 metams: 163.75


PRISTATOME JŪSŲ KASDIENIŲ RŪBŲ SAUGOTOJĄ. AEG 8000 serijos skalbyklė-džiovyklė L8WBC61SC su technologija „ÖKOMix“ pasižymi unikalia išankstinio skalbimo priemonių sumaišymo technologija, visiškai apsaugančia jūsų drabužius. LGALAIKĖ SKALBIMO IR DŽIOVINIMO APSAUGA Patentuota technologija „ÖKOMix“ garantuoja nepriekaištingą skalbimo ir džiovinimo procesą vienu metu. Kitaip nei kiti prietaisai, ši skalbyklė-džiovyklė tirpina skalbimo priemones, dar prieš joms patenkant į būgną. Skalbimo priemonės patenka ant skalbinių visiškai ištirpę ir suaktyvinti. Todėl veiksmingiau paskirstomos, nei bet kokioje kitoje šiuo metu rinkoje esančioje skalbyklėje-džiovyklėje. Taip skalbimo priemonės prasiskverbia į visus audinius ir skalbiniai yra paruošiami tolygesniam džiovinimui. Kiekvienas skalbinys bei visos jų dalys yra visiškai apsaugotos per trumpesnį laiką. DUALSENSE“ - KRUOPŠČIAI PRIEŽIŪRAI „DualSense“ technologija siūlo skirtingas programas pagal audinio tipą. Sumažintas karštis ir pritaikyti būgno judesiai užtikrina, kad galima saugiai skalbti net ir pačius reikliausius audinius. Tiek skalbimo, tiek džiovinimo ciklai yra patvirtinti „Woolmark Blue“, todėl saugus rankomis skalbiamų rūbų skalbimas yra garantuotas. Taip pat siūloma skalbimo programa ir lauko drabužiams, išsaugant medžiagos tekstūrą. Kitos kartos skalbinių priežiūra su programėle „My AEG Care“ Patirkite specialiai pritaikomos priežiūros galimybes prijungdami skalbimo prietaisus prie programėlės „My AEG Care“. Pasinaudokite AEG galimybėmis būdami bet kur. Nuotoliniu būdu nustatykite pritaikytas programas, gaukite ciklo rekomendacijas jūsų drabužiams ir pranešimus, kai skalbiniai paruošti. Pritaikyta drabužių priežiūra piršto prisilietimu. PRITAIKYTI CIKLAI - ABSOLIUČIAM PATOGUMUI „ProSense Technology®“ automatiškai pritaiko skalbimo ir džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Patogūs ir ekonomiški ciklai padeda taupyti laiką, energiją ir vandenį, nesvarbu, skalbinių būtų daug, ar mažai. Kruopšti ir švelni kasdienių skalbinių priežiūra su „ÖKOPower“ „ÖKOPower“ yra dinamiška kasdienė programa mišriems skalbiniams iki 5 kg. Programa pakoreguoja laiko ir energijos sąnaudas pagal skalbinių kiekį, kai skalbiate ir džiovinate arba tik džiovinate. Šiuo visapusiu ir švelniu tik skalbimo ciklu drabužius išskalbsite vos per 59 minutes   Techninės specifikacijos   Energijos vartojimas skalbimui, kWh: 0.512 Energijos vartojimas skalbimui/džiovinimui, kWh: 3.56 Energijos suvartojimas 100-ui ciklų, kWh: 51 Energijos suvartojimas skalbimui ir džiovinimui 100-ui ciklų, kWh: 356 Vandens sunaudojimas skalbimui/džiovinimui, l: 70 Medvilnė, 60°C (Vanduo, l): 47 Ypatybės Apsauga nuo užliejimo   Apsauga nuo putų susidarymo  Plovimo talpa: 10 kg   Džiovinimo talpa: 6 kg      
 

Panašios prekės

Atgal
Toliau


Technoaura atsiliepimai

Eglė
2017-02-22 09:57:37 IP 87.247.78.177

Tikrai gera kaina, paslaugus aptarnavimas, kaip sutarėm, taip ir gavom, rekomenduoju. Ačiū Martynui.

Ausra
2015-11-09 19:55:40 IP 178.16.35.46

labai patenkinta šia įmone, po apmokėjimo prekės buvo pristatytos kitą dieną, labai smagu kad net laukti nereikėjo. Sekmės Jums toliau.

vaidas
2015-06-26 22:31:16 IP 81.190.178.15

viskas super laiku i iskilusius klausimus atsako be problemu tai kad rekomenduoju patikima parduotuve.

Atsiliepimai rašomi po pristatymo


Sekite mus