KategorijosTechnika perdirbimuiGarų surinktuvas MIELE DA 6698W OBSW

Gamintojas: Miele
EKO variklis EKO variklis naudoja nuolatinę srovę ir. skirtingai nuo įprastinių variklių. sutaupo net iki 70 % el. energijos. Šios technologijos dėka jis veikia ypač tyliai. bet jo galios

Smulkiau


2184.62

Lizingu 199.35 € per 12 mėn.

Pristatymas: 6 €

Sandėlyje: turime


Jei prekei gamintojas taiko 2 metų garantiją ir jūs, pageidaujate pratęstos garantijos 1 metams
Tai iš viso būtų 3 metai garantija (2 m. + 1 m.)
ir t.t.

Įprastinis planas (sugedusių detalių keitimas, prekės taisymas, stambiagabaritinių prekių taisymas kliento namuose arba jų gabenimas į taisyklą ir atgal, konsultavimas bei gedimų registravimas nemokamu telefonu, prekės keitimas, jei jos pataisyti neįmanoma )

Pratęsta garantija 1 metams: 152.92
Pratęsta garantija 2 metams: 218.46
Pratęsta garantija 3 metams: 284
Pratęsta garantija 4 metams: 371.39
Pratęsta garantija 5 metams: 458.77

Keitimo planas - tai, planas, kurio galiojimo metu sugedus prekei, ji bus neremontuojama, o keičiama nauja (tokia pačia arba analogiška).

Pratęsta garantija 1 metams: 327.69
Pratęsta garantija 2 metams: 436.92
Pratęsta garantija 3 metams: 546.16
Pratęsta garantija 4 metams: 655.39
Pratęsta garantija 5 metams: 764.62

Garantija Plius Praplėsto garantinio aptarnavimo plano taisyklės numato sugedusios prekės keitimą, jei prekė sugedo dėl dūžių, vandens, ugnies, smėlio, purvo poveikio arba kito netyčinio poveikio. Šis planas įsigalioja nuo prekės pirkimo dienos ir galioja iki Jūsų pasirinkto laikotarpio pabaigos (1 arba 2 metus).

Garantija Plius 1 metams: 262.15
Garantija Plius 2 metams: 415.08EKO variklis EKO variklis naudoja nuolatinę srovę ir. skirtingai nuo įprastinių variklių. sutaupo net iki 70 % el. energijos. Šios technologijos dėka jis veikia ypač tyliai. bet jo galios lygis atitinka kituose Miele prietaisuose naudojamų ventiliatorių galios lygį.
Elektros energijos valdymo sistema Išmanus elektros energijos valdiklis automatiškai. be naudotojo įsikišimo. taupo gartraukio energiją. Per nustatytą laiką galios lygis automatiškai žeminamas. Nes mažesnis darbinis lygis reiškia mažesnį energijos sunaudojimą.
Ištraukiamas sieninis laikiklis Dėl ištraukiamo sieninio laikiklio. Miele sieniniams gartraukiams tik su viena papildoma detale gali būti pritaikomas aukštis virš kaitlentės. Sienos nelygumai kompensuojami trijų dimensijų reguliavimo galimybe.
Teleskopinis dūmtraukis Montuojant Miele sieninius ir lubinius gartraukius. teleskopiniu ortakiu virš kaitlentės nustatomas tinkamas aukštis.
Atbulinė sklendė Atbulinė sklendė įmontuota visuose prietaisuose ir rūpinasi tuo. kad į virtuvę nepatektų šaltas ir karštas oras iš išorės. Ši detalė montuojama tiesiai prie ištraukiamojo oro atvamzdžio virš Jūsų gartraukio ventiliatoriaus ir uždaro angą tarp vamzdžių sistemos. išeinančios į lauką ir Jūsų virtuvės.
Con@ctivity 3.0 Con@ctivity 3.0 funkcija WLAN ryšiu susisieja gartraukį ir kaitlentę. Naudojant Con@ctivity 3.0. su MobileControl funkcija galėsite valdyti garų ištraukimą Miele@mobile taikomojoje programoje.
 MobileControl Su MobileControl gartraukis valdomas nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Tam naudojama Miele@mobile taikomoji programa ir WLAN technologija. Tai leidžia nustatyti apšvietimą. ventiliatoriaus intensyvumo pakopas ir sustojimo laiką. Papildomai galite matyti filtrų prisotinimo lygį.
Su “ShopConn@ct” funkcija “Miele” buitiniuose prietaisuose naudojamų priemonių. pvz.. gartraukių filtrą. ploviklio arba skalbiklio kasečių. galėsite patogiai užsakyti tiesiai iš interneto parduotuvės.
“Miele@home”  Su “Miele@home” galėsite tarpusavyje sujungti “Miele” buitinius prietaisus. Savo mobiliajame galiniame įrenginyje arba “Miele@mobile” programėlėje galėsite patogiai valdyti prietaisus bei sekti jų veikimo būseną. 
“WiFiConn@ct” “WiFiConn@ct” sudaro “Miele@home” techninį pagrindą. Jūsų “Miele” buitiniai prietaisai jungiami į tinklą naudojant namų WLAN maršruto parinktuvą ir “Miele Cloud”.

Panašios prekės

Atgal
Toliau


Technoaura atsiliepimai

Jurgita
2015-12-14 18:29:26 IP 77.221.95.211

Pacios pigiausios kainos, greiti atsakymai, greitas pristatymas, puikus aptarnavimas!

Sigita
2016-07-18 22:47:58 IP 84.15.188.15

Viskas puiku - informatyvi ir profesionali konsultacija telefonu, malonus bendravimas, operatyvus aptarnavimas, greitas ir nebrangus prekių pristatymas ir palankiausios kainos - labai mielai rekomenduoju! Labai AČIŪ ir sėkmės!!!

Alvydas
2017-01-19 16:57:00 IP 2fbapiou

Pirkau šaldytuvą. Atvežė į Plungę sekančią dieną. Pristatymas 6 Eur. Ačiū, esu patenkintas.

Atsiliepimai rašomi po pristatymo


Sekite mus