KategorijosTechnika perdirbimuiIšmanus durų užraktas Yale Linus komplektas

Gamintojas: YALE
Pilnai sukomplektuotas sprendimas išmaniąjam durų užrakto valdymui. Tai Yale Linus spyna, valdoma išmaniuoju telefonu pr

Smulkiau


399

Pristatymas: 4 €

Sandėlyje: turime


Jei prekei gamintojas taiko 2 metų garantiją ir jūs, pageidaujate pratęstos garantijos 1 metams
Tai iš viso būtų 3 metai garantija (2 m. + 1 m.)
ir t.t.

Įprastinis planas (sugedusių detalių keitimas, prekės taisymas, stambiagabaritinių prekių taisymas kliento namuose arba jų gabenimas į taisyklą ir atgal, konsultavimas bei gedimų registravimas nemokamu telefonu, prekės keitimas, jei jos pataisyti neįmanoma )

Pratęsta garantija 1 metams: 39.9
Pratęsta garantija 2 metams: 59.85
Pratęsta garantija 3 metams: 79.8
Pratęsta garantija 4 metams: 99.75
Pratęsta garantija 5 metams: 119.7

Keitimo planas - tai, planas, kurio galiojimo metu sugedus prekei, ji bus neremontuojama, o keičiama nauja (tokia pačia arba analogiška).

Pratęsta garantija 1 metams: 79.8
Pratęsta garantija 2 metams: 99.75
Pratęsta garantija 3 metams: 119.7
Pratęsta garantija 4 metams: 139.65
Pratęsta garantija 5 metams: 159.6

Garantija Plius Praplėsto garantinio aptarnavimo plano taisyklės numato sugedusios prekės keitimą, jei prekė sugedo dėl dūžių, vandens, ugnies, smėlio, purvo poveikio arba kito netyčinio poveikio. Šis planas įsigalioja nuo prekės pirkimo dienos ir galioja iki Jūsų pasirinkto laikotarpio pabaigos (1 arba 2 metus).

Garantija Plius 1 metams: 71.82
Garantija Plius 2 metams: 99.75

Pilnai sukomplektuotas sprendimas išmaniąjam durų užrakto valdymui. Tai Yale Linus spyna, valdoma išmaniuoju telefonu priėjus prie durų. Papildomai komplektuojama su PIN kodų klaviatūra, kuri suteikia galimybę atrakinti duris naudojantis PIN kodais. Taip pat, komplekte yra Yale Wi-Fi valdiklis, kuris suteikia galimybę spynos administratoriui valdyti spyną nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra puikus sprendimas nuomos verslui, asmeniniam naudojimui ar įmonės praėjimo kontrolės valdymui.
 
Privalumai:
Išmanus valdymas - užrakto valdymas išmaniuoju telefonu ar Apple Watch laikrodžiu. Užraktas Linus® Smart Lock suteikia galimybę atrakinti ar užrakinti duris - nesvarbu kurioje vietoje jūs būtumėte.
Auto užrakinimas ir atrakinimas - Grįžtant namo ir priėjus prie durų, jums durys atsirakins automatiškai - pamirškite raktus, jums jų nebereikia! Grįžus namo, durų užraktas užsirakins automatiškai.
Apsauga ir saugumas - „Yale Access“ paskyra yra apsaugota dviejų tipų autentifikacija, o tai reiškia, kad vartotojai turės patvirtinti savo tapatybę naudodamiesi papildomai el. paštu arba telefonu. Papildomai sistema veikia „Bluetooth“ kur naudojamas AES ir TLS duomenų šifravimas. Taip pat yra papildoma funkcija pametus telefoną, nes galite bet kada išjungti „Yale Access“ programą ir visus virtualius raktus bei prieigą.
Nuotolinis valdymas - Programėlėje „Yale Access“ kurkite saugius prieigos raktus nuomininkams, šeimos nariams, įmonės darbuotojams ar žmonėms, kuriais pasitikite. Administruokite ir planuokite prieigą bet kuriuo metu.
Itin paprastas montavimas - „Linus® Smart Lock“ užraktą yra itin lengva susimontuoti ir pačiam. Privalumas yra tas, kad užraktas montuojamas virš esamo cilindro, kuris yra jūsų durų vidinėje pusėje, taip išsaugant galimybę naudoti ir originalius raktus. Susimontuoti šį užraktą užtruksite vos 3 minutes.
Pranešimai realiu laiku - Jei tik kas nors pasikeis su jūsų durų būsena, apie tai jūs sužinosite pirmieji.
Technologija „DOORSENSE™“  - Specialių jutiklių dėka, jausitės visada saugiai. Ir jei nutiks kas nors netikėto, pavyzdžiui, durys bus paliktos praviros, apie tai jūs sužinosite pirmieji.
Galimybės  - „Yale“ bendradarbiauja su protingo namo sistemomis, kur galima užraktus valdyti jau balso asistentų pagalba* Reikia Yale Connect Wi-Fi valdiklio ir integracijos su balso asistentų priedėliais
Baterijos -  Gaukite pranešimus, kai akumuliatorius senka, kad galėtumėte juos pakeisti. Baterijų tarnavimo laikas priklauso nuo atrakinimo/užrakinimo ciklų skaičiaus.  Esant vidutiniam ciklų kiekiui (2-4 per dieną), baterijos tarnaus apie 6 - 9 mėnesius.
 
Specifikacija: 
Panaudojimas: Tinka daugumai standartinių durų užraktų.
Programėlė: Nemokama Yale Access programėlė veikianti iOS ir Android išmaniųjų telefonų sistemose.
Veikimo principas: Užrakto Linus® ir jo priedų: Bluetooth versija: 4.2 - 2.4GHz.
Dviejų faktorių autentifikacija: Sistema palaiko "Two-factor" saugumo lygmenį.
Duomenu kodavimas:  The Linus® Smart Lock užraktas naudoja Bluetooth Low Energy (BLE) technologiją.
 
Parametrai:
Matmenys: 58mm plotis, 58mm storis ir 150mm aukštis
Svoris:  623g su baterijomis
Baterijų tipas:  4xAA
 
Programėlė parsisiuntimui
Produkto specifikacija
 
 
Trumpas video apie "Yale" užraktus
Montavimo video Yale Linus
 

Panašios prekės

Atgal
Toliau


Technoaura atsiliepimai

Eimantas
2017-01-20 17:03:31 IP 55vr927k

Pristatymas terminas atitiko nurodyta uzsakymo metu. Lankstus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.

algirdas
2016-10-06 11:06:34 IP 212.12.198.136

Greitai atsiuntė ir kaina viena iš pigiausiu, kituose tinkluose tokia preke brangesnė. Ačiū.

Edvardas
2016-11-07 07:05:34 IP 81.7.78.82

Siuntą gavau per dvi dienas, 10 balų.

Atsiliepimai rašomi po pristatymo


Sekite mus